I OGÓLNOPOLSKIE FORUM LOJALNOŚCIOWE

 
10-03-2014
I OGÓLNOPOLSKIE FORUM LOJALNOŚCIOWE

26-27.05.2014 r. w Białce Tatrzańskiej w Hotelu Bania Thermal & Ski i Termach Białka odbędzie się I Ogólnopolskie FORUM LOJALNOŚCIOWE dla prezesów, zarządzających oraz kierowników marketingu centrów wodnej rekreacji (parki wodne, termy, baseny i pływalnie).
Tematem przewodnim I Ogólnopolskiego Forum Lojalnościowego będzie budowa skutecznych i efektywnych programów lojalnościowych dla centrów wodnej rekreacji. Nie trzeba udowadniać, jak istotne ze względów ekonomicznych oraz społecznych są prawidłowo budowane relacje z klientem. Pozyskanie lojalności klienta pozwala nie tylko na obniżenie kosztów marketingu; wzrost liczby stałych klientów już o 5% przekłada się na poprawę wyników bilansowych nawet o 25%.

Zaproszeni zagraniczni oraz krajowi eksperci zaprezentują podczas Forum wiedzę oraz narzędzia pozwalające na skuteczne pozyskiwanie lojalności klientów. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób zbudować efektywny program lojalnościowy odpowiadający polskim warunkom zarządczym i marketingowym. Będą mogli skorzystać również z bezpłatnych konsultacji z doradcami branżowymi – specjalistami ds. marketingu w centrach wodnej rekreacji oraz usług wellness & spa.

PROGRAM FORUM

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Na zakończenie Forum każdy z uczestników otrzyma certyfikat kompetencyjny.

Rezerwacje i informacje:
tel./fax: (12) 633 62 20
kom.: 601 594 450, 601 678 450
e-mail: parkiwodne@kphoga.pl

Zgłoszenia na Forum przyjmujemy mailowo oraz faksem. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!
K&P Consulting Parki Wodne wraz z wykładowcami
 
PARTNERZY FORUM:European Waterpark Association


Polska Akademia Gościnności


Nova Group
 


Haslauer


Pływalnie i Baseny


Firma Mazur