SPOTKAJ SIĘ Z NAMI NA TARGACH REHexpo, 12-13.04.19

 
04-02-2019
SPOTKAJ SIĘ Z NAMI NA TARGACH REHexpo, 12-13.04.19

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne seminarium pt.: "Medical wellness - przeżytek, usługa dla wybranych czy przyszłość nowoczesnego hotelarstwa pobytowego?", które odbędzie się w dn. 13.04.2019 r. o godz. 10:00 podczas Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.


Podczas seminarium eksperci K&P Consulting odpowiedzą m.in. na następujące pytania:

  • Jakie są najnowsze trendy w profilowaniu usług w hotelarstwie wellness & spa?

  • Jak wykorzystać zwiększone zainteresowanie klientów profilaktyką zdrowia w zakresie chorób cywilizacyjnych, redukcji wagi oraz redukcji stresu do generowania pobytów 5- i 8-dniowych?

  • Jak dobrać nowoczesne urządzenia diagnostyczne i terapeutyczne, wykorzystywane przez wiodące ośrodki wellness & spa w Europie, aby nie przeinwestować i wyróżnić się spośród konkurencji?

  • Jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów w komunikacji na linii hotelarz-inwestor a dostawca urządzeń, aby skonstruować zyskowną usługę?

  • Jakiego wyposażenia i technologii powinni poszukiwać inwestorzy – ci budujący nowy obiekt oraz ci modernizujący lub rozbudowujący obiekty już funkcjonujące?


PROGRAM:

10:00-10:45
Najnowsze trendy w profilowaniu usług w hotelarstwie wellness & spa
(Zbigniew Kowalski)

10:45-12:30
Profilowanie usług wellness & spa w praktyce – jak efektywnie wykorzystać trendy oraz rosnące zainteresowanie profilaktyką zdrowia do konstrukcji zyskownej usługi wellness spa w swoim obiekcie
(Natasza Sallmann)

Seminarium warsztatowe jest adresowane do hotelarzy – właścicieli i inwestorów obiektów hotelarskich oraz zarządzających obiektami pobytowymi wellness & spa (nie tylko tych zlokalizowanych w miejscowościach uzdrowiskowych), a także do architektów i projektantów obszarów wellness & spa oraz producentów i dostawców urządzeń i wyposażenia do obiektów specjalizujących się w usługach regeneracji, pielęgnacji i rehabilitacji.

Seminarium i warsztat poprowadzą:

Natasza Sallmann - ekspert w branży hotelarstwa wellness & spa oraz Zbigniew Kowalski - prezes K&P Consulting Sp. z o.o.
KIEDY?

Seminarium odbędzie się w dn. 13.04.2019 r. (sobota) w godz. 10:00-12:30.


GDZIE?

Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo w Centrum Targowo-Konferencyjnym w Sosnowcu Expo Silesia


Seminarium i warsztat są bezpłatne. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację: horeca@kphoga.pl lub 601 678 450.

Dla uczestników seminarium, który zarejestrują się i zgłoszą chęć udziału w seminarium do 11.04.2019 r. do godz. 18:00, wstęp na Targi REHexpo gratis. Po odbiór bezpłatnej wejściówki na Targi należy zgłosić się do punktu rejestracji Targów.

Wszystkich zainteresowanych bezpłatnym doradztwem zapraszamy w piątek (12.04.2019 r.) oraz w sobotę po warsztacie (13.04.2019 r.) na stoisko K&P Consulting podczas Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo.

Po więcej informacji nt. Targów REHexpo zapraszamy na stronę www.rehexpo.pl